مدرسه حکمرانی شهید بهشتی برگزار می‌کند:

نشست تخصصی ۳۱: «تعالی حکمرانی صنعت، معدن و تجارت»

۲۷ مرداد ۱۳۹۹ | ۱۷:۰۰ کد : ۱۰۷۹ سلسله‌نشست‌های تابستان ۱۳۹۹
تعداد بازدید:۳۸۰۰
سی و یکمین نشست تخصصی مدرسه حکمرانی شهید بهشتی، در روز سه‌شنبه ۲۸ مرداد ماه ۱۳۹۹ با عنوان «تعالی حکمرانی صنعت، معدن و تجارت» به صورت وبینار برگزار خواهد شد.
نشست تخصصی ۳۱: «تعالی حکمرانی صنعت، معدن و تجارت»

مدرسه حکمرانی شهید بهشتی در نظر دارد، سی و یکمین نشست تخصصی خود را در راستای «نشست‌های تابستانه ۱۳۹۹» در روز سه‌شنبه ۲۸ مرداد ماه ۱۳۹۹‌‌‌‌‌‌، با عنوان «تعالی حکمرانی صنعت، معدن و تجارت» و با حضور اساتید و خبرگان برجسته کشور به صورت مجازی برگزار کند. از علاقه‌مندان دعوت می‌گردد از طریق لینک داده شده در پایین صفحه، در این نشست حضور بهم رسانند.

 

سخنرانان:

  • دکتر مهدی غضنفری (رئیس مدرسۀ حکمرانی شهید بهشتی، وزیر اسبق صمت)
  • دکتر بابک افقهی (رئیس کمیسیون توسعۀ تجارت و صادرات غیرنفتی اتاق تعاون)
  • دکتر مهدی صادقی نیارکی (معاون امور صنایع وزارت صمت)

زمان برگزاری: سه‌شنبه ۲۸ مرداد ۱۳۹۹، ساعت ۱۴:۳۰ الی ۱۷

 

‌‌‌‌‌لینک ورود:

www.skyroom.online/ch/governanceschool/img


نکاتی در خصوص وبینار:

  • پس از ورود به لینک داده شده، به عنوان مهمان وارد نشست شده و نام و نام خانوادگی و همچنین نام مؤسسه یا سازمانی که عضو آن هستید را وارد نمایید. مثال: (حسین محمدی، دانشگاه تهران) یا (دکتر احسان علوی، سازمان مدیریت صنعتی) و…. قطعاً این امر به صدور گواهی حضور در نشست نیز کمک خواهد کرد.
  • در صورتی که در حین سخنرانی‌ها و یا در انتهای جلسه پرسشی داشته و یا قصد شرکت در بحث را دارید، بر روی علامت دست کلیک کرده و منتظر بمانید تا مجوز فعال کردن میکروفون توسط اپراتور به شما داده شود.
  • در صورت بروز هرگونه خطا و مشکل در ورود به نشست، دریافت صدا و تصویر، اتصال میکروفون و… با شماره‌های ۰۹۱۹۳۳۶۸۱۲۰ و یا ۰۹۱۲۰۰۴۷۸۴۳ تماس حاصل فرمایید.

کلید واژه ها: صنعت و معدن صنایع وزارت صمت دکتر مهدی غضنفری دکتر بابک افقهی دکتر مهدی صادقی نیارکی


نظر شما :